Kaip išsirinkti vietą vestuvių šventei?

Kur švęsti vestuves savo mieste

Savas miestas – išties dažnas pasirinkimas. Jis jaukus, pažįstamas, toli vykti nereikia nei patiems, nei didžiajai daliai svečių. Priklausomai nuo to, kokiame mieste gyvenate, žinoma, skiriasi ir vestuvių šventės vietų pasirinkimas. Visada rasite vestuves priimantį jaukų restoranėlį ar viešbutį su pokylių sale, o didesniuose ar kurortiniuose miestuose šį pasirinkimą papildo ir puikiai sutvarkytos kaimo turizmo sodybos, užmiesčio vilos.

Renkantis vietą vestuvėms savo mieste labai patogu yra apžiūrėti daugiau variantų ir išsirinkti juos aplankius: nereikia toli vykti, o kai kurias vietas galbūt ir šiaip jau yra tekę aplankyti patiems arba pažįstamiems.

Populiariausios vietos švęsti vestuves

Renkantis gražią aplinką daug dėmesio skiriama nuotraukoms, todėl vestuvių fotografai gali patarti, kaip pasiruošti, kad rezultatai būtų puikūs ir jaunavedžiai galėtų didžiuotis savo vestuvių albumu. Jei šventė planuojama vasarą, šiltojo sezono metu, svarbu ne tik vidaus interjeras, tačiau ir vietos aplinka. Poros mėgsta dalį šventės perkelti į lauką, fotosesiją – į netoliese esančius gražius gamtos kampelius.

Švęsti vestuves užsienyje

Vestuvių fotografai pastebi, kad užsienyje poros daug dėmesio skiria vestuvių fotosesijai, tačiau kartu viskas būna ir daug paprasčiau. Šiltas klimatas neįprasta ar netgi egzotiška gamta leidžia atsipalaiduoti ir kaipmat pajusti atostogų nuotaiką. Be to, vestuvių planuotojai teigia, kad vestuvės užsienyje, sumaniai planuojant, kainuos tikrai ne brangiau už tokią pat šventę Lietuvoje.