Kaip išsirinkti vietą vestuvių šventei?

  • Šis klausimas kamuoja tikriausiai visas poras, o tarp daugybės reklaminių pasiūlymų iš patalpų nuomotojų sunku susigaudyti. Iš tikrųjų renkant informaciją internete reikės sugaišti nemažai laiko, todėl dar prieš paieškas pravartu aiškiai apsibrėžti, ko ieškote. Pagrindiniai kriterijai – geografinė vieta, svečių skaičius, reikalavimai aplinkai ir šventės trukmė bei kainos ribos. Jau žinote tai? Tuomet galite pradėti paieškas!

Kur švęsti vestuves savo mieste

Savas miestas – išties dažnas pasirinkimas. Jis jaukus, pažįstamas, toli vykti nereikia nei patiems, nei didžiajai daliai svečių. Priklausomai nuo to, kokiame mieste gyvenate, žinoma, skiriasi ir vestuvių šventės vietų pasirinkimas. Visada rasite vestuves priimantį jaukų restoranėlį ar viešbutį su pokylių sale, o didesniuose ar kurortiniuose miestuose šį pasirinkimą papildo ir puikiai sutvarkytos kaimo turizmo sodybos, užmiesčio vilos.

Renkantis vietą vestuvėms savo mieste labai patogu yra apžiūrėti daugiau variantų ir išsirinkti juos aplankius: nereikia toli vykti, o kai kurias vietas galbūt ir šiaip jau yra tekę aplankyti patiems arba pažįstamiems.

Populiariausios vietos švęsti vestuves

  • Didžiausia pasiūla skatina konkurenciją, o pastaroji kelia paslaugų kokybę. Daugybėje vestuvių dalyvaujantys vestuvių fotografai pastebi, kad populiariausios vietos išsidėsčiusios aplink didžiuosius miestus, Lietuvos kurortus. Jei vienos poros renkasi emociškai reikšmingą vietą savo mieste, tai kitos prioritetą suteikia pačių patalpų, šventės vietos interjerui ir eksterjerui ir dėl to yra pasiryžę įveikti porą šimtų kilometrų – Lietuva juk nėra didelė. Šiuo atveju dažnai poras konsultuoja vestuvių fotografai, kurie daugelį vietų yra aplankę ir matė, kaip galima pasirinktą salę papuošti, kokias klaidas galbūt darė kitos poros.

Renkantis gražią aplinką daug dėmesio skiriama nuotraukoms, todėl vestuvių fotografai gali patarti, kaip pasiruošti, kad rezultatai būtų puikūs ir jaunavedžiai galėtų didžiuotis savo vestuvių albumu. Jei šventė planuojama vasarą, šiltojo sezono metu, svarbu ne tik vidaus interjeras, tačiau ir vietos aplinka. Poros mėgsta dalį šventės perkelti į lauką, fotosesiją – į netoliese esančius gražius gamtos kampelius.

Švęsti vestuves užsienyje

  • Šiuolaikinės technikos laimėjimai daug mažiau riboja visų mūsų, o kartu ir jaunavedžių pasirinkimus. Vienas tokių – vestuvių geografinės vietos pasirinkimas. Šiuolaikinės poros, rinkdamosi vietą vestuvėms, nebūtinai žvelgia į Lietuvos miestus, juk susituokti ir linksmai atšvęsti galima daugelyje žemės kampelių. Dėl įvairių teisinių trukdžių ir kelionės kainų dažniausiai pasirenkamos Europos šalys. Italija, Ispanija, Graikija – populiarios jaunavedžių kryptys, kuriose pasitinka puikus klimatas ir visas spektras paslaugų vestuvėms.

Vestuvių fotografai pastebi, kad užsienyje poros daug dėmesio skiria vestuvių fotosesijai, tačiau kartu viskas būna ir daug paprasčiau. Šiltas klimatas neįprasta ar netgi egzotiška gamta leidžia atsipalaiduoti ir kaipmat pajusti atostogų nuotaiką. Be to, vestuvių planuotojai teigia, kad vestuvės užsienyje, sumaniai planuojant, kainuos tikrai ne brangiau už tokią pat šventę Lietuvoje.