Atsibodo kasdienė rutina? Norite praskaidrinti savo laisvalaikį ir patirti atsipalaidavimo džiaugsmą? Leiskite tuo pasirūpinti mums. „Argo“ SPA specialistai neabejotinai padės jums atsipalaiduoti, pamiršti nerimą bei kasdienius vargus. Mūsų klientų poreikiai mums patys svarbiausi!

Atvykę į „Argo“ SPA galėsite pasimėgauti įvairiausiomis grožio ir sveikatos procedūromis. Kvalifikuoti specialistai atlieka įvairius masažus – ajurvedinius, aromaterapinius, rytietiškus, atpalaiduojančius masažus. Galite pasirinkti tiek viso kūno, tiek ir atskirų kūno dalių masažą. Taip pat siūlome pasilepinti ir regeneruojančiu veido masažu ar net valandą trunkančiu mėlynųjų ir žaliųjų dumblių „Spirulina“ veido procedūra. Nežinote ką rinktis? Atvykę kreipkitės į mūsų SPA specialistus ir jie suteiks visą jums rūpimą informaciją bei padės pasirinkti jums priimtiniausią SPA procedūrą.

Norint pasiekti maksimalų SPA procedūrų efektyvumą siūlome pratęsti viešnagę „Argo“ komplekse kelioms dienoms ir apsistoti mūsų siūlomuose apartamentuose bei pasilepinti geriausių virtuvės šefų ruošiamais patiekalais „Argo“ restorane.

Suplanuokite savo apsilankymą mūsų „Argo“ SPA centre jau dabar. Kreipkitės mūsų nurodytais kontaktais ir užsirezervuokite sveikatingumo paslaugas neišėję iš namų. „Argo“ SPA laukia jūsų atvykstant!

SPA PASLAUGOS

Tradicinis Keralos ajurvedinis masažas
Trukmė: 90 min. Kaina 68 eu.
Aromaterapinis masažas
Trukmė: 60 min. Kaina 49 eu.
Pėdų masažas
Trukmė: 30 min. Kaina 30 eu.
Veido ir dekolte masažas
Trukmė: 30 min. Kaina 30 eu.
SPA veido procedūra
Valymas, giluminis valymas, masažas, kaukė, rankų ir galvos masažas, kremai
Trukmė: 60 min. 49 eu.
SPA LAVENDER
Kūno šveitimas (20 min.) Kūno masažas su levandų aliejumi (60 min.) Pėdų masažas su apelsinų žiedų kremu (10 min.) Galvos masažas su levandų aliejumi(5 min.)
Trukmė: 1 h .35 min. Kaina 69 eu.
SPA KLEOPATRA
Kūno šveitimas (25 min.) Negyvosios jūros purvo vonia (60 min.) Veido procedūra (60 min.)
Trukmė: 1 h.45 min. Kaina 75 eu.

 

Teikiamos paslaugos Kaina (€)
Iki 10 žmonių grupė 2 val. 150
Papildoma valanda 70
Į kainą įskaičiuota prijuostė
Papildomos paslaugos Kaina (€)
Masažisto paslaugos Kaina sutartinė
Samovaro nuoma 18
Kaljanas 20
Chalatų nuoma (1vnt.) 6
Šlepetės (1vnt.) 1,5
Ranksluosčių nuoma (1vnt.) 3