Restoranas

Maloniai kviečiame apsilankyti „Argo“ restorane. Jau šešiolika metų veikiančio restorano šefai net ir eilinę dieną pavers jūsų maloniausia patirtimi. Ilgalaikė patirtis leido mums sudaryti tokį meniu, kuriame sau patrauklių patiekalų atras net ir išrankiausi gurmanai. Savo svečius siekiame nustebinti ne tik patiekalų įvairove bei kokybe, tačiau ir restorano aplinka – atnaujintas interjero dizainas sukuria neįtikėtinai jaukią atmosferą.

Mūsų virtuvės šefai pasirūpins, kad jūsų apsilankymas „Argo“ restorane taptų nepamirštamu. Mūsų restorane rasite platų grilio, žuvies, mėsos patiekalų, bei užkandžių ir sriubų pasirinkimą. Savo apsilankymą mūsų restorane „Argo“ taip pat galėsite paįvairinti ir vynais iš mūsų kruopščiai atrinktos vyno pasiūlos.

Mūsų restoranas taip pat yra puikiai pasiruošęs priimti svečius išskirtinėms progoms. Rengiame banketus iki 40 žmonių, taip pat galima paruošti ir išvažiuojamuosius banketus ar furšetus. Taip pat turime galimybę jus nustebinti gurmaniškomis vyno degustacijomis bei išskirtinės kokybės verslo pietumis. Taip pat staliuką ar papildomas paslaugas galite užsirezervuoti ir internetu – tai užtruks vos akimirką.

Atvykite į „Argo“ restoraną ir leiskite mums jus nustebinti!

Apie restoraną

Restoranas „Argo“ jau šešioliktus metus džiugina vietos lankytojus bei užsieniečius puikia gruziniška ir kaukazietiška virtuve. Dviejų aukštų restoranas, turintis dvi nuostabias terasas su vaizdu į ežerą siūlo išskirtinį meniu ir gurmanams, ir klasikinio bei sveiko maisto mėgėjams. Didžiuojamės galėdami pasiūlyti didelį žuvies asortimentą bei vegetariškų patiekalų. Esame labai lankstūs, mūsų patyrę šefai pasiruošę džiuginti Jūs ir lietuviškais autentiškais patiekalais bei vietos karaimų pamėgtais „Kibinais“. Restoranas naujai renovuotas, išsiskiria jaukumu ir stiliumi. Atsižvelgiame ne tik į patiekalo skonį, bet ir pateikimą, todėl kiekvieno patiekalas yra išskirtinis, daug dėmesio skiriama papuošimui. Kiekviena restorano detalė byloja apie mūsų požiūrį į maistą: čia gaminami patiekalai yra meno kūriniai, kuriais gali mėgautis kiekvienas lankytojas.

pobuviams-argo-trakai-apartamentai-restoranas-nuoma_0007

Patiekalų kokybė

Siūlome ypatingus patiekalus, gaminame iš egzotinių produktų, kuriuos perkame aukciono būdu, nekur kitur jų neparagausite:

Vėžiai iš Sevano ežero;
Astrahanės Sevriuga bei Beluga;
Juodosios Jūros barabulka;
laukinis upėtakis iš Gruzijos kalnų upių; ėriukų liežuvėliai kepti ant grilio;
Feihua uogienė – kaštonų medus iš Gruzijos ir daugelis kitų nepakartojamų patiekalų

argo-trakai-restoranas-meniu-6

Renginių galimybės

Esame pasiruošę rengti aukščiausio lygio:

  • Banketus ir susitikimus iki 40 žmonių grupėms;
  • Galime suorganizuoti išvažiuojamuosius pietus, banketus, furšetus (maistą pristatyti į jūsų pasirinktą vietą. Iki 300 svečių);
  • Gurmaniškas vyno degustacijas;
  • Verslo pietus;
  • Galime padėti plėtoti verslą, vedini mūsų verslo patirtimi.
argo-trakai-pobuviai