Aqua-SPA

Dažnai per įvairius buitinius rūpesčius pamirštame pasirūpinti savimi, tačiau pasilepinti – būtina. Be įvairių „Argo“ SPA centro teikiamų masažo paslaugų savo lankytojams siūlome pasinaudoti ir vandens SPA malonumais.

„Argo“ komplekso pasididžiavimas – Aqua-SPA salonas. Jame rasite vidaus baseiną, sūkurinę vonią, sauną bei turkišką pirtį.  Vandens pramogos tikrai padės užsimiršti ir atsipalaiduoti, o jūs tikrai esate to verti. Mūsų darbuotojai padės užtikrinti, kad jūsų poilsis būtų neabejotinai kokybiškiausias. Taip pat laiką leidžiant Aqua-SPA, jus lydės išskirtinai atpalaiduojanti aplinka ir raminanti muzika – visa tai, kad atsipalaiduotumėte taip, kaip niekad nesvajojote.

Aqua-SPA salone taip pat galima pasinaudoti ir pirtimi (grupėms iki 10 asmenų) bei papildomomis paslaugomis. Esant pageidavimui galime į vandens SPA pakviesti ir asmeninį pirtininką arba masažuotoją, kuris užtikris, jog jūsų vandens pramogos būtų kaip niekad atpalaiduojančios. Papildomas paslaugas rasite mūsų Aqua-SPA kainyne.

Apsistojusiems „Argo“ apartamentuose, Aqua-SPA paslaugomis (baseinu ir sūkurine vonia) rytais galima naudotis nemokamai. Nepraleiskite progos pailsėti pas mus – užtikrinsime, jog jūsų poilsis „Argo“ komplekse būtų nepamirštamas.

Kainos

Paslauga teikiama Kaina (€)
Privatus poilsis SPA komplekse Trukmė 2 val. – 150
Papildoma valanda 50
Į kainą įskaičiuotos prijuostės
Papildomos paslaugos Kaina (€)
Pirtininko paslaugos
Vienam asmeniu – 30
Masažisto paslaugos Kaina pagal susitarimą
Samovaras 18
Kaljano užkūrimas 10
Chalatas (1 vnt.) – 6
Vienkartinės šlepetės (1 vnt.) – 1,5
Rankšluostis (1 vnt.) – 3