„Argo“ apartamentai

Norintiems pabėgti nuo miesto šurmulio ir iš naujo atrasti SPA teikiamus privalumus siūlome apsistoti „Argo“ apartamentuose. Mūsų siūlomi apartamentai yra šešių skirtingų tipų – kiekvienas jų savitai unikalus ir pritaikytas net ir išrankiausiam klientui. Visuose kambariuose sumontuotos pažangiausios apšvietimo sistemos, o stilius parinktas konsultuojantis su geriausiais interjero dizaino specialistais.

„Argo“ apartamentai sužavės kiekvieną svečią. Vertinantiems paprastumą siūlome „Hope“ klasikinį mažą kambarį arba „Bliss“ klasikinį kambarį, kuriuose galėsite komfortabiliai atsipalaiduoti po SPA procedūrų. Norintiems pasigėrėti nuostabiu ežero vaizdu neišeinant iš kambario siūlome skirtingų dydžių ir išplanavimų kambarius „Cosy“, „Sunshine“ bei „Passion“. Atvykusiems su antrąja puse ir norintiems romantiškai praleisti laiką, siūlome apsistoti „Romance“ prabangiajame kambaryje. Nesate įsitikinę kuriuos apartamentus pasirinkti? Maloniai prašome apžiūrėti „Argo“ apartamentų galeriją, kurioje rasite ne tik kambarių nuotraukas, tačiau ir išsamius aprašymus.

Jūsų patogumui siūlome kambarį užsirezervuoti nedelsiant. Rezervaciją atlikti galite internetu, o tai jums užtruks vos keletą minučių. Nedvejokite ir ruoškitės naujiems atsipalaidavimo potyriams!

Ypatingas kambario papuošimas

Gausūs pusryčiai, aptarnavimas kambariuose. SPA galima užsisakyti papildomai. 

Apgyvendinimo laikas – 14:00 val., išvykimo laikas – 12:00 val., jeigu nėra susitarta kitaip.

Aqua-SPA

Papildomas paslaugas rasite mūsų Aqua-SPA kainyne.